Ronaldo Chelsea İddiaları

Ronaldo Chelsea İddiaları

Ronaldo Chelsea İddiaları


İngiliz Premier Lig'inde sezonlardır şampiyonluğa ulaşamadığı gibi bu yılda bu sezon beklenileni karşılayamayan Kırmızı Şeytanlar Manchester United'da, Portekizli efsane oyuncu Cristiano Ronaldo ile alakalı spekülasyonlu haberler dolaşmaya devam ediyor.
Geride bırakılan dönemlerde adı sıkça köklü devlerden Manchester United’tan ayrılacağı iddia edilen Portekizli efsane oyuncu için Premier Lig’in köklü Londra devi Chelsea iddiaları gündemde dolaşmaya başladı.
İspanyol basınında dolaşan haberlerde, Londra devi Chelsea’yi yeni satın alan Todd Boehly, geride bırakılan haftalarda Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes ile bir toplantı yapıp, oyuncunun koşullarını sormuştu.
Yapılmış olan görüşmelerde Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'nun takımı Manchester United'daki mevcut koşulları ve bu yaz Chelsea'ye transfer olarak gitme olasılığına yönelik konular görüşüldü.
Londra devi Chelsea’nin temaslarda bulunup, bulunmayacağı şimdilik belirsiz dururken, Manchester United’ın Portekizli süperstarını takımda tutmak istediği ifade edildi.
Portekiz uyruklu milli oyuncu Cristiano Ronaldo ise takımı Manchester United'a şampiyonluk getirerek, vefa borcunu ödemek istiyor.
Hollandalı teknik adam Erik ten Hag ile Cristiano Ronaldo’nun iyi anlaştığı ifade edilen bilgiler arasında yer alıyor. Hatta Ronaldo, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda , "Burası benim yuvam. Burada geçmiş dönemlerde büyük başarılar elde ettim.Aynılarını tekrarlamak istiyorum." İfadelerini kullanmıştı.
Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo’nun da yer aldığı Manchester United’in gelecek sezon yapacağı tüm karşılaşmaları stadyum7.tv adreslerinden naklen izleme imkanına sahip olacaksınız.

×