Nani Melbourne Victory Radarında

Nani Melbourne Victory Radarında

Nani Melbourne Victory Radarında


7 sezon öncesinde Spor Toto Süper Ligin köklü devlerinden Fenerbahçe'de de görev alan ve şu anda 35 yaşında olan Portekizli tecrübeli kanat oyuncusu Luis Nani bir transferini daha resmi olarak gerçekleştirdi.
En son İtalyan Süper Ligi Serie A’nın orta klasman takımlarından Venezia'da görev alan Portekiz uyruklu başarılı oyuncu bu defa Avusturalya’nın yolunu tuttu.
Avustralya Süper Ligi temsilcisi Melbourne Victory, bir zamanlar Süper Lig devi Fenerbahçe ve dünya devi Manchester United’da görev alan ve şu anda 35 yaşında olan başarılı kanat oyuncusu Luis Nani'yi resmi olarak transfer ettiğini duyurdu.
Avustralya devi Melbourne Victory ile anlaşan Portekizli yıldız Luis Nani, yeni takımı ile 2 senelik resmi kontrat imzaladı.
İngiliz devi Manchester United ile 4 defa İngiliz Premier Ligi zaferine ulaşan Portekiz uyruklu hücum oyuncusu, 10 sezon öncesinde Juventus’tan, Avustralya'ya giden İtalyan efsane Alessandro Del Piero'dan sonra bu lige gelmiş en kariyerli oyuncu oldu.
Portekiz Milli Takımında görev alan ve 114 defa forma giyen Portekizli hücumcu Luis Nani Süper Lig devi Fenerbahçe'de 9 gol atıp, 10’da asist yapma başarısı göstermiş ve La Liga devi Valencia ile sözleşme imzalamıştı.
La Liga devi Valencia'nın ardından sırası ile İtalyan devi Lazio ve Portekiz devi Sporting’de görev alan Luis Nani, sonrasında ABD Süper Ligi MLS’in köklü devlerinden Orlando City ile kontrat imzalamıştı.
Gelecek sezon Avusturalya Süper Ligi devi Melbourne Victory’de görev alacak Nani’nin yapacağı tüm maçları sitemiz stadyum7.tv adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

×