Galatasaray'a Yunus Akgün için bomba transfer isteği

Galatasaray'a Yunus Akgün için bomba transfer isteği

Galatasaray'a Yunus Akgün için bomba transfer isteği


Güncel gelişme Aslan'ın güncel haberi...Dries Mertens ve Lucas Torreira gibi dünya çapında tanınmış ünlü futbolcuları takmına alan köklü takımlardan Galatasaray'da yöneticiler transfer hareketlerine büyük bir hızla devam ediyor. Sarı-kırmızılılarda transfer hareketlerinin devam ettiği bu süreçte Yunus Akgün'e bomba bir teklif geldi. Sarı-Kırmızılılar'a 7 milyon 500 bin avroluk bir teklifle geldi.

Aslan 'da transfer hareketlerinin büyük bir hızla durmaksızın devam ettiği süreçte takıma dünya çapında isim yapmış olan 2 futbolcu daha dahil oldu. Süper Lig takımlarından yöneticilerin transfer hareketleri büyük bir hızla devam ettiği zamanda Yunus Akgün'e 7 milyon 500 bin avroluk transfer ücreti teklifi geldiği basına duyuruldu.

YUNUS AKGÜN'E Bomba Teklif
Sarı-kırmızılılarda transfer hareketlerinin büyük bir hızla devam ettiği süreçte Yunus Akgün'ü isteyenlerin olduğu ortaya çıktı. 22 yaşındaki oyuncu için MLS ekibi de görüşeceğini açıkladı.

LOS ANGELES FC'DEN Gelen TEKLİF
Aslanlar'ın genç topçusuna MLS takımı Los Angeles FC'nin istediği ortaya çıktı. 21 yaşındaki topçunun transfer ücreti için MLS temsilcisinin Galatasaray'a 7 milyon 500 bin avroluk transfer teklifini söylediği açıklandı. Süper Lig devine Yunus Akgün'ün bir sonraki satış işinden yüzde 25 kardan pay verileceği önersinin de yapılacağı açıklandı.

G.SARAY Cevap Vermedi
Los Angeles FC'den gelen bu isteğine Sarı-Kırmızılılar'ın hala bir cevap vermediği açıklandı. Yunus Akgün'ün futbol kariyer planlamasına MLS'te sürdürmek gibi bir fikrinin olmadığı basına duyuruldu.

ALTYAPIDAN Bugünlere Geldi
Sarıkırmızılılar'ın altyapısından bu günlere gelen Yunus Akgün 2020-2021 ve 2021-2022 yıllarını Adana Demirspor'da kiralık olarak tamamladı. Genç topçu kendisinden beklenen güzel oynayışı stadyum7.tv ile geride bıraktığımız yıl yaptı ve A Milli Takım 'a kadar yükseldi.

×